Služby

Úvodní konzultace

Vstupní konzultace představuje první setkání, na kterém společně probereme Vaše cíle a představy. Na základě předem vyplněného dotazníku a informací, které mi poskytnete, navrhneme konkrétní postup naší spolupráce. Základem úspěchu k dosažení a zejména udržení vašich cílů, je vytvoření si takových životních podmínek, které dokážete dlouhodobě zařadit do svého běžného života. Společně se pokusíme najít takovou cestu která vám bude přinášet požadované výsledky a zároveň vás bude nabíjet a bavit.

S sebou: vyplněný úvodní dotazník, lékařské zprávy, léky (pokud užíváte)

Cena: 500 Kč / 60 minut

Chci se objednat


Kontroly výsledků

Kontrolní konzultace slouží ke zhodnocení dosavadních výsledků naší spolupráce. Na jejich základě se sestavený program může po společné domluvě upravovat a měnit. Kontrolní konzultace také nabízí možnost tělesné analýzy IN BODY, její rozbor a vyhodnocení.

Cena: 300 Kč / 30 minut

Chci se objednat


Jídelníček na míru

Na základě podrobného dotazníku, který vyplníte, provedu diagnostiku a následně sestavím stravovací plán uzpůsobený přímo Vám. Mým cílem je, aby byl jídelníček maximálně efektivní, ale zároveň také zábavný a dlouhodobě udržitelný. Společně prodiskutujeme, které doplňky stravy (vitamíny, minerály, sportovní výživa) jsou pro vás vhodné a mohou být nápomocné při dosahování lepších výsledků. V edukačních materiálech vás provedu a seznámím se základními informacemi o výživě, abyste se po čase dokázali sami ve výběru potravin orientovat a mohli si tak jídelníček samostatně upravovat dle vlastních potřeb, chutí a nově stanovených cílů.

Cena: 1200 Kč

Chci se objednat


Dlouhodobá spolupráce

Skutečné a dlouhodobě udržitelné výsledky potřebují čas. Prostřednictvím 8týdenního programu se naučíte, jak aplikovat zdravé návyky do vašeho běžného života a každodenní rutiny. Metoda komplexní spolupráce pomáhá řešit nové a náročné situace, kam změna jídelníčku a zařazení pohybových aktivit rozhodně patří. Na začátku si stanovíme vaše dlouhodobé cíle a plány a budeme jich postupně dosahovat pomocí menších a postupných kroků. Každý z vás může dosáhnout svých cílů. Vše, co je k tomu třeba, je správná motivace, vedení a vzdělání. Proto, po celou dobu spolupráce budu vaším průvodcem i podporou ve věcech výživy, cvičení i myšlení.

Cena: 5000 Kč

Chci se objednat


Bikiny fitness (lekce pózování a poradenství)

Láká vás nebo se chystáte soutěžit v kategorii bikiny fitness? Poradím vám, co vše je potřeba vědět, na co se zaměřit a udělat, abyste mohla začít závodit.

Důležitou komponentou a jednou z klíčových věcí k úspěchu v přípravě na soutěž je nejen perfektně sestavený stravovací a tréninkový plán, ale také správná prezentace a projev na pódiu. Při této lekci se v praxi naučíme a osvojíme správnou chůzi, 4 povinné základní postoje, čtvrtobraty a také se pokusíme najít váš osobitý finálový I-walk. Ukážeme si, jak co nejlépe svým projevem zapůsobit na rozhodčí a také, jak optickými klamy schovat nedostatky a naopak zvýraznit přednosti vašeho těla.

Cena: 400 Kč / 60 minut + vstupné do fitness

Chci se objednat


Chytrý nákup

Přímo v praxi si ukážeme a vysvětlíme, jak se při nákupu správně orientovat v tabulkách nutričních hodnot a složení jednotlivých potravin, abychom v budoucnu jednoduše dokázali poznat, jaké potraviny jsou pro nás vhodné a jaké nikoliv. Některé produkty se na první ohled mohou zdát jako zdravé a fit, přičemž se mnohdy jedná pouze o reklamní trik. Proto jsem pro vás připravila službu ,,chytrý nákup'', kdy společně navštívíme váš běžný supermarket nebo obchod a naučíme se, jak správně číst etikety, jaké hodnoty sledovat a jak moci jednotlivé potraviny zaměňovat za jiné.

Cena: 400 Kč / 60 minut

Chci se objednat


<< Zpět

Kontakty

Mgr. Jana Brašničková
Adresa:
  • Svahová 1537/2
    110 00 Praha 10
Návštěvní doba:
  • po předchozí domluvě