Služby

Úvodní konzultace

Vstupní konzultace představuje první setkání, na kterém společně probereme Vaše cíle a představy. Na základě předem vyplněného dotazníku a informací, které mi poskytnete, navrhneme konkrétní postup naší spolupráce. Základem úspěchu k dosažení a zejména udržení vašich cílů, je vytvoření si takových životních podmínek, které vám budou přinášet požadované výsledky a zároveň je dokážete dlouhodobě zařadit do svého běžného života.

S sebou: vyplněný úvodní dotazník, lékařské zprávy, léky (pokud užíváte)

Cena: 1000 Kč / 60 minut

Chci se objednat


Kontroly výsledků

Kontrolní konzultace slouží ke zhodnocení dosavadních výsledků naší spolupráce. Na jejich základě se sestavený program může po společné domluvě upravovat a měnit. Kontrolní konzultace také nabízí možnost analýzy tělesného složení na přístroji InBody, jeho rozbor a vyhodnocení.

Cena: 400 Kč / 45 minut

Chci se objednat


Jídelníček na míru

Na základě osobní konzultace, měření a analýzy tělesného složení na přístroji InBody a podrobného dotazníku, který vyplníte, provedu diagnostiku a následně sestavím stravovací plán uzpůsobený individuálně na míru. Mým cílem je, aby byl jídelníček maximálně efektivní, ale zároveň také dlouhodobě udržitelný. Společně prodiskutujeme, které doplňky stravy (vitamíny, minerály, sportovní výživa) jsou pro vás vhodné a mohou být nápomocné při dosahování lepších výsledků. V edukačních materiálech vás provedu a seznámím se základními informacemi o výživě, abyste se po čase dokázali sami ve výběru potravin orientovat a mohli si tak jídelníček samostatně upravovat dle vlastních potřeb, chutí a nově stanovených cílů.

Cena: 2500 Kč

Chci se objednat


Dlouhodobá spolupráce

Skutečné a dlouhodobě udržitelné výsledky potřebují čas. Prostřednictvím 6týdenního programu se naučíte, jak aplikovat zdravé návyky do vašeho běžného života a každodenní rutiny. Metoda komplexní spolupráce pomáhá řešit nové a náročné situace, kam změna životního stylu rozhodně patří. Na začátku si stanovíme vaše dlouhodobé cíle a plány a budeme jich postupně dosahovat pomocí menších a postupných kroků. Každý z vás může dosáhnout svých cílů. Vše, co je k tomu třeba, je správná motivace, vedení a vzdělání. Proto, po celou dobu spolupráce budu vaším průvodcem i podporou ve věcech výživy i cvičení.

Cena: 7500 Kč

Chci se objednat


Bikiny fitness (lekce pózování a poradenství)

Láká vás nebo se chystáte soutěžit v kategorii bikiny fitness? Poradím vám, co vše je potřeba vědět, na co se zaměřit a udělat, abyste mohla začít závodit.

Důležitou komponentou a jednou z klíčových věcí k úspěchu v přípravě na soutěž je nejen perfektně sestavený stravovací a tréninkový plán, ale také správná prezentace a projev na pódiu. Při této lekci se v praxi naučíme a osvojíme správnou chůzi, 4 povinné základní postoje, čtvrtobraty a také se pokusíme najít váš osobitý finálový I-walk. Ukážeme si, jak co nejlépe svým projevem zapůsobit na rozhodčí a také, jak optickými klamy schovat nedostatky a naopak zvýraznit přednosti vašeho těla.

Cena: 500 Kč / 60 minut

Chci se objednat


Průvodce nákupem

Přímo v praxi si ukážeme a vysvětlíme, jak se při nákupu správně orientovat v tabulkách nutričních hodnot a složení jednotlivých potravin, abychom v budoucnu jednoduše dokázali poznat, jaké potraviny jsou pro nás vhodné a jaké nikoliv. Některé produkty se na první ohled mohou zdát jako zdravé a fit, přičemž se mnohdy jedná pouze o reklamní trik. Proto jsem pro vás připravila službu ,,chytrý nákup'', kdy společně navštívíme váš běžný supermarket nebo obchod a naučíme se, jak správně číst etikety, jaké hodnoty sledovat a jak moci jednotlivé potraviny zaměňovat za jiné.

Cena: 600 Kč

Chci se objednat


<< Zpět

Kontakty

Mgr. Jana Brašničková
Adresa:
  • Svahová 1537/2
    110 00 Praha 10
Návštěvní doba:
  • po předchozí domluvě