O mně

Jmenuji se Jana Brašničková, jsem výživová poradkyně, fyzioterapeutka a specialistka na zdravý životní styl a závodnice v kategorii bikiny fitness. Studium střední zdravotnické školy a Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity mi umožnilo získat odborné vzdělání a kvalifikaci ve zdravotnictví. Proto se zabývám poradenstvím v oblasti výživy a pohybu pro všechny, bez ohledu na pohlaví, věk, fyzickou zdatnost nebo zdravotní stav.

Mé služby jsou primárně určeny těm, kteří touží po změně životního stylu, chtějí zlepšit své zdraví, kondici, vzhled, sebevědomí nebo osobní pohodu. Sama se v životě držím zásad komplexního přístupu a to stejné učím i své klienty. Zdravý životní styl nezahrnuje pouze vyváženou stravu a pravidelný pohyb, ale také dostatek odpočinku, regenerace, eliminaci stresu a budování dobrých vztahů se svým okolím. S každým klientem se vždy snažím hledat cestu dlouhodobě udržitelného zdravého životního stylu, který bude vyhovovat jeho individuálním potřebám, možnostem a dennímu harmonogramu.

Kde se objednat?

Na mailové adrese jana@brasnickova.cz nebo přes kontaktní formulář.

Vzdělání, certifikace, profesní život a sportovní úspěchy

Vystudovala jsem fyzioterapii v prezenčním bakalářském studiu na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské Univerzity v Českých Budějovicích a následně vzdělání doplnila wellness specializací v kombinovaném magisterském studiu na Vysoké škole tělesné výchovy a sportu Palestra v Praze. Po studiu jsem se 3 roky věnovala fyzioterapeutické praxi na rehabilitační ambulanci Polikliniky Jih a na lůžkových částech Nemocnice v Českých Budějovicích. Jsem součástí Promo teamu společnosti se sportovní výživou značky Extrifit a již několik let jsem i aktivní závodnicí v kategorii bikiny fitness, kde jsem v roce 2018 získala titul vicemistrině Čech. V současné době působím jako lektorka Fitness akademie Ronnie.cz, poradce v oblasti zdravého životního stylu, výživy a pohybu. Výživa a sport se staly mojí životní vášní a protože doba jde neustále vpřed a v těchto oblastech přibývá mnoho nových výzkumů a informací, i nadále se vzdělávám a snažím orientovat v aktuálních tématech a trendech. Navštěvuji kurzy, semináře, školení a konference, proto abych svým klientům v praxi dokázala předávat ty nejnovější osvědčené informace a poznatky.

Vzdělání

Absolvovaná školení a kurzy:

Sportovní úspěchy

Média

Kontakty

Mgr. Jana Brašničková
Adresa:
  • Svahová 1537/2
    110 00 Praha 10
Návštěvní doba:
  • po předchozí domluvě